O nas

 

Trafiłeś pod właściwy adres
SZUKASZ  CZEGOŚ SZCZEGÓLNEGO 
CZEGOŚ ? CO CIĘ   USATYSFAKCJONUJE
I CAŁKOWICIE SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA??
 

 

Najlepsza  jakość  ….. dla  najbardziej wymagających….

…witamy serdecznie na stronie naszej nowoczesnej innowacyjnej kliniki nowego ? bezbolesnego leczenia stomatologicznego.
Jesteśmy młodym ambitnym i wykwalifikowanym zespołem, który stawia przede wszystkim  na wysoką jakość lecznia przy jak największym jego komforcie.
Nasza oferta skierowana jest do bardzo wymagającego Pacjenta, zainteresowanego nowatorskimi technologiami i najnowocześniejszymi metodami leczenia.
Aby w pełni wykorzystywać stojące nam do dyzpozycji nowoczesne instrumenty, stale poszerzamy naszą wiedzę na licznych dodatkowych szkoleniach, kongresach czy seminariach trzymając się najnowszych trendów nowoczesnej stomatologii.
Ceniąc czas naszych Pacjentów ich zaangażowanie zawodowe i napięty kalendarz terminów dokładamy wszelkich starań, aby punktualnie rozpocząć umówioną wizytę, dostosowujemy się do Państwa propozycji czasowych, pragnąc wyeliminować elementy hektyki i stresu zanim pojawicie się Państwo w naszych progach. Także takie, wydawaloby się drobnostki, jak parkowanie czy tylko krótkie oczekiwanie na konsultację, nie może zakłócić całokształtu naszych starań o jaknajlepszy przebieg wizyty u nas. Dysponujemy obszernym parkingiem i wygodnym lounge w części fontowej kliniki, gdzie nasz pomocny personel powita Was wychodząc z uśmiechem naprzeciw wszelkim życzeniom.

 

Dlaczego doświadczenia z dentystami są takie różne?
Wizyta u dentysty zazwyczaj  kojarzy się nam z bólem, dyskomfortem, niepewnością, obawą o jakość leczenia. Nasze zmysły rejestrują specyficzny, nieprzyjemny zapach, świst turbin i sterylną białość, co kształtuje w nas niekorzystny obraz i sprawia , że zdecydowanie się na odwiedzenie dentysty wymaga sporego nastawienia psychicznego.

 

Żeby to zmienić, stworzyliśmy inny obraz stomatologii, przyjaznej i nieprzypominającej starych stereotypów. Przekonaj się o tym sam i przypomnij sobie o nas, kiedy oglądając swoje zęby podczas porannego ich mycia , ciągle sobie powtarzasz, że teraz już napewno musisz coś dla nich zrobić. Czy można to zmienić? ? zaufaj nam, doradzimy Tobie, jakimi doskonałymi możliwościami dysponuje nowoczesna stomatologia i jak możemy poprawic Twoj uśmiech ?  podnieść tym samym Twoje <ego>, wyzwalawając przez to Twoje ukryte dobre wartości.